Zástupca vedúceho provozu Zvolen - Košík.cz | Kariéra

Zástupca vedúceho provozu Zvolen

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky slovenština C1
SlovenskoWarehouse & Operations
20.02.2024

Sme jednou z najväčších e-commerce firiem v Českej republike a práve teraz expandujeme na Slovensko. Najviac sme hrdí na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičný priemysel a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín. Náš rast už čoskoro prekročí 3 miliardy českých korún čistého obratu a to sme len na začiatku našej cesty.

A ako to býva, veľké ambície vyžadujú aj veľké talenty, na ktorých stojí naša firma. V Košíku vždy usilujeme o ambicióznych, šikovných a zodpovedných kolegov, ktorí nám pomôžu Košík.sk pretransformovať do firmy európskych rozmerov. Práve preto hľadáme nového kolegu na pozíciu Zástupca vedúceho zmeny ve Zvolenu.

Popis pozice

Čo je náplň práce Zástupcu vedúceho zmeny?

  • Budeš pravou rukou vedúceho pobočky.
  • V prípade jeho neprítomnosti, budeš zodpovedať za plynulý chod prevádzky na sklade.
  • Čaká ťa vedenie tímu, ktorý budeš riadiť, rozvíjať a motivovať ho k dosiahnutiu cieľov.
  • Kontrola dochádzky, plánovanie zmien a zaškolenie nováčikov.
  • Dohľad nad dodržiavaním hygienických a veterinárnych predpisov a BOZP a PO na pracovisku.
  • Budeš súčasťou skladu, nehľadáme "kancelársku myš", ale človeka do prevádzky, ktorý sa nebojí pridať ruku k dielu.
  • Pravidelná pracovná doba streda - nedeľa 05:00 - 13:30 hod.

Požadujeme

Ako si ťa predstavujeme?

  • Si človek so skúsenosťami z prevádzky a dobre sa orientuješ v skladovej operatíve.
  • Znalosť eGrocery a procesov ti bude výhodou.
  • Sortimentná znalosť - vieš, čo máme v regáloch.
  • Výhodou je znalosť SAPu (ak neviete, nevadí, naučíme vás).
  • Vieš sa rýchlo a efektívne rozhodovať a za svoje rozhodnutia niesť zodpovednosť.
  • Si samostatný/á a proaktívny/á.
  • Si typ na tím a tímový hráč a záleží ti na tímovej spolupráci aj s externými kolegami.
  • Nechýba ti pozitívna energia, ktorú vieš rozpumpovať ľudí okolo seba, ukázať im správny smer.

Čo od teba očakávame?

Ownership – je základnou súčasťou kultúry v Košíku. Hľadáme u teba autentickú zodpovednosť za výsledky a pridelenú oblasť, výstupy tvojej práce a ich reálnu aplikáciu. Si zároveň dôkladný, svedomitý a každú úlohu robíš na maximum.

Schopnosť prioritizovať – vedieť rozlišovať, čo je dôležité a čo nie. Povedať, čo sa nebude robiť, je rovnako dôležité, ako povedať, čo robiť.

Orientácia na výsledok – musíš sa vedieť sústrediť na merateľné výsledky. Výsledok je dôležitý, výstup je len prostriedok, ako k výsledku dospieť.

Práca s číslami – rád prenikáš do podstaty vecí, vieš hľadať súvislosti a správne merať a vyhodnocovať.

Vieš si poradiť – umelec v tíme samostatne riešiť zložité problémy, neplaší sa a prichádza s múdrymi riešeniami, má odvahu robiť veci inak, nespolieha sa, že problém niekto vyrieši za teba.

Ambície rastu – chceš sa ďalej rozvíjať, stať sa špičkou vo svojom odbore, rásť spoločne s firmou, či už kariérne alebo osobnostne.

Nabízíme

Čo ti na oplátku ponúkame my?

  • 5 týždňov dovolenky.
  • Možnosť vzdelávania, firemné akcie a teambuildingy.
  • Zmluva na dobu neurčitú.
  • Odmena za vernosť.
  • Výučba cudzích jazykov.

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR