Manažer skladu pro severní Čechy - Košík.cz | Kariéra

Manažer skladu pro severní Čechy

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština C1
Ústecký krajWarehouse & Operations
01.07.2024

Košíci jedou!

Je čas měnit věci a zanechat stopu. V Košíku přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Proto hledáme talentované lidi, kteří se nebojí hledat nové cesty, vylepšovat ty stávající, otevřeně komunikovat a občas si vyhrnout rukávy.

Kdo jsme?

  • Jedna z největších e-commerce firem v ČR.
  • Jsme zdravě expanzivní, doma nám být nestačí.
  • Rosteme jako z vody a brzy dáme 3 miliardy čistého obratu.

Popis pozice

Sladké starosti Manažera skladu u nás v Košíku:

  • Koordinace a dohled nad všemi aspekty provozu od příjmu zboží, skladování, vychystávání objednávek až po expedici.
  • Optimalizace provozních procesů pro zajištění maximální efektivity a plynulosti.
  • Správa a monitorování skladových zásob, zajištění jejich dostatečného množství a minimalizace nadbytečných zásob.
  • Zajištění dostatečného personálního obsazení pro plynulý chod skladu.
  • Řešení stížností a problémů zákazníků, zajištění rychlé a efektivní reakce na jejich potřeby.
  • Sledování a kontrola nákladů spojených s provozem, hledání způsobů, jak zvýšit efektivitu a snížit náklady.
  • Pravidelné provádění kontrol a školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti a hygieny.
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti na dosažení strategických cílů a rozvojových plánů.
  • Pravidelné reportování KPI a analýza provozních dat pro lepší rozhodování.

Požadujeme

Jak jsme si tě vysnili?

  • Máš minimálně 3 - 5 let zkušeností na obdobné pozici, ideálně v oblasti retailu, e-commerce nebo logistiky.
  • Jsi fanda technologických novinek a inovací.
  • Dokážeš organizovat sám sebe i svůj tým.
  • Baví tě čísla, umíš analyzovat KPI a využívat data pro lepší rozhodnutí.
  • Vycházíš s lidmi a baví tě komunikace.
  • Umíš pracovat s MS Office. Tableau a systém SAP jsou výhodou.
  • Jsi pečlivý, svědomitý a za sebe i svůj tým neseš zodpovědnost.
  • Umíš rozlišit, co je podstatné a co ne. Říct, co se nebude dělat je stejně důležité, jako rozhodnout, co se dělat bude.
  • Máš ambice. Stejně jako Košík.

Nabízíme

Co za to?

  • Nástup ihned a zázemí stabilní společnosti.
  • Tým plný profíků, od kterých se můžeš učit.
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a možnost rychle vidět výsledky.
  • Osobnostní i kariérní růst, příspěvek na výuku cizích jazyků.
  • Smlouva na dobu neurčitou a 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce a teambuildingy.
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz, výhodné nákupy na e-shopu Samsung, zvýhodněné tarify od O2 family, Multisport karta, VIP ceny na MALL.CZ , CZC.cz,  Vivantis.cz
  • Odměna za odpracované roky.

Je čas měnit věci a zanechat stopu. Jdeš do toho s námi?

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas