Koordinátor expedice - Košík.cz | Kariéra

Koordinátor expedice

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština C1
Praha hl.m.Warehouse & Operations
27.08.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční průmysl a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin.

Máš zkušenosti ze skladového prostředí a máš zkušenost s vedením malého týmu? Staň se novým členem našeho týmu v Horních Počernicích, který má klíčovou roli při expedici a  má přímí vliv na spokojenost našich zákazníků. I díky tobě budou moci naši zákazníci dostávat jen to nejlepší zboží v řádném termínu.

Popis pozice

Co tě u nás na pozici koordinátora expedice čeká?

  • Budeš pravou rukou vedoucího směny expedice při koordinaci pracovníků skladu.
  • Pohlídáš efektivitu procesu expedice a nakládky.
  • Pohlídáš dodržování pravidel BOZP a pořádku na pracovišti.
  • Spolu s týmem budeš plnit nastavené cíle.

Požadujeme

Jak si tě představujeme?

  • Máš prokazatelnou zkušenost s vedením alespoň malého kolektivu lidí.
  • Umíš se rychle a logicky rozhodovat.
  • Jsi týmový hráč záleží ti na týmové spolupráci i s externími kolegy.
  • Jsi fyzicky zdatný/á.
  • Ve skladu se cítíš jako „ryba ve vodě“ 😊.

Nabízíme

  • Nástup možný ihned.
  • Výplata vždy do 10. dne v měsíci.
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce a teambuildingy.
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz.
  • VIP ceny na Mall.cz, Vivantis.cz.
  • Makro kartu.
  • Výhodné nákupy na Samsung e-shop.
  • Odměna za odpracované roky.
  • Příspěvek na výuku cizích jazyků.
  • Zvýhodněné tarify od O2 family.
  • Možnost Multisport karty.
  • Stravenkový paušál.
  • V dostupnosti MHD a bezplatné parkovaní v objektu.

Je čas měnit věci a zanechat stopu. Jdeš do toho s námi?

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas