SAP ABAP Developer Senior/Lead - Košík.cz | Kariéra

SAP ABAP Developer Senior/Lead

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština rodný, angličtina B2
Česká republikaProduct &Technology
02.10.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Náš růst již brzy překročí 3 miliardy korun čistého obratu a to jsme teprve na začátku naší cesty.

A jak už to bývá, velké ambice vyžadují i velké talenty, na kterých naše firma stojí. V Košíku vždy usilujeme o ambiciózní, šikovné a odpovědné kolegy, kteří nám pomohou Košík.cz přetvořit do firmy evropských rozměrů.

Jako SAP ABAP Developer Senior/Lead budeš mít na starosti vedení týmu vývojářů. Tvým hlavním úkolem bude vyvíjet programové komponenty v rámci systému SAP a dalších souvisejících prostředí. Budeš zodpovídat za tvorbu větších programových celků, modifikaci a rozšíření standardních systémových objektů, jejich testování, ladění a dokumentaci.

Dle povahy úkolu budeš buď samostatně spolupracovat se zadavatelem, nebo vést menší tým, který se bude soustředit na určitý, užší výstup projektu.

Popis pozice

Co tě čeká na pozici SAP ABAP Developer Senior/Lead?

Budeš mít možnost vést tým, přinášet inovace a podílet se na zajímavých projektech! Pracujeme se špičkovými technologiemi, včetně SAP S/4 HANA, a neustále hledáme nové způsoby, jak zlepšit naše procesy a služby. Pokud tě láká příležitost využívat moderní platformy a zároveň posouvat svou kariéru v dynamickém prostředí, tohle je ta správná výzva pro tebe!

  • Technický návrh řešení a projektů, vývoj nových komponent, jejich testování, ladění a dokumentace.
  • Vedení týmu ABAP vývojářů a zajištění, že se sledují nejnovější trendy v oboru a aplikují v praxi.
  • Plná zodpovědnost za výběr nových členů týmu, stanovování a sledování KPI, řízení kapacit a efektivní práce týmu.
  • Zajištění vzdělávání a rozvoje týmu.
  • Dohled nad interními procesy, jako jsou výkazy činností, cestovní příkazy a další administrativní úkony.
  • Podpora support týmu při řešení provozních problémů.

Požadujeme

Jak si tě představujeme?

  • Znáš produkty a SAP moduly z oblastí FI/CO, MM, SD a WM/EWM.
  • Na obdobné technické pozici jsi už pracoval/a 3-5 let a máš  zkušenosti také s řízením lidí.
  • Ovládáš ABAP na seniorní úrovni. Pokud máš zkušenosti i s Fiori, integracemi a obecně s technologickou platformou SAP, bude to velkou výhodou.
  • Nasbíral jsi už nějaké zkušenosti v e-commerce, ideálně i s online prodejem potravin.
  • Umíš velice dobře komunikovat a spolupracovat s lidmi na všech úrovních, ať už jde o kolegy nebo management.
  • Máš vysokoškolské vzdělání a angličtina je pro tebe samozřejmostí.

Co u tebe hledáme?

Ownership – je základ kultury v Košíku. Hledáme u tebe autentickou odpovědnost za výsledky a svěřený úsek, výstupy tvé práce a jejich reálnou aplikaci. Jsi zároveň pečlivý, svědomitý a každý úkol děláš na maximum.

Schopnost prioritizovat – umět rozlišit, co je důležité a co ne. Říct, co se nebude dělat je stejně tak důležité, jako říct co dělat.

Orientace na výsledek – musíš se umět soustředit na měřitelné výsledky. Výsledek je důležitý, výstup je jen prostředek, jak výsledku dosáhnout.

Umět si poradit – umění v týmu samostatně řešit složité problémy, nezaleknout se a přicházet s chytrými řešeními, mít odvahu dělat věci jinak, nespoléhat, že problém někdo vyřeší za tebe.

Ambici růstu – chceš se dále rozvíjet, stát se špičkou ve svém oboru, růst společně s firmou, ať už kariérně či osobnostně.

Nabízíme

A co ti za to nabízíme?

  • Nástup možný ihned.
  • Výplata vždy do 10. pracovního dne v měsíci.
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu.
  • Tým plný profíků, od kterých se můžeš učit.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce a teambuildingy.
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz.
  • VIP ceny na Mall.cz, Vivantis.cz a Alza.cz.
  • Výhodné nákupy na Samsung e-shop.
  • Odměna za odpracované roky.
  • Příspěvek na výuku cizích jazyků.
  • Zvýhodněné tarify od O2 family.
  • Možnost Multisport karty.
  • Moderní kanceláře přímo na metru A – Dejvická.
  • Zázemí prosperující společnosti.
  • Makro karta.

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas