Recepční - brigáda - Košík.cz | Kariéra

Recepční – brigáda

Recepční –  brigáda
Úvazek Brigáda
Jazyky čeština C1, angličtina B1
Praha hl.m.HR & Administration
20.08.2024

Košíci jedou!

Je čas měnit věci a zanechat stopu. V Košíku přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Proto hledáme talentované lidi, kteří se nebojí hledat nové cesty, vylepšovat ty stávající, otevřeně komunikovat a občas si vyhrnout rukávy.

Kdo jsme?

  • Jedna z největších e-commerce firem v ČR.
  • Jsme zdravě expanzivní, doma nám být nestačí.
  • Rosteme jako z vody a brzy dáme 3 miliardy čistého obratu.

Aktuálně hledáme na občasnou brigádní výpomoc novou kolegyni/kolegu na pozici Recepční, který/á se stane součástí našeho Offce týmu.

Popis pozice

Co tě u nás v této roli čeká?

  • Přivítání a péče o návštěvníky - budeš první osobou, se kterou se naši hosté setkají. Tvé úsměvné přivítání a schopnost nasměrovat je na správné místo jsou klíčové.
  • Podpora kolegů a týmu - pomůžeš nám s každodenním chodem recepce a zajistíš, že se vše v kanceláři hladce zvládne, od objednávání potřeb až po organizaci schůzek.
  • Správa korespondence a telefonátů - budeš mít na starosti přijímání a přeposílání pošty, e-mailů a telefonických hovorů. Tvým úkolem bude zajistit, že každá zpráva najde svého adresáta.
  • Administrativní úkoly - pomůžeš s drobnou administrativou, jako je evidence pošty, její příjem a odeslání a další ad hoc úkoly.
  • Péče o kancelářské prostory - zajištění příjemného a čistého prostředí na recepci a v kancelářích vč. zasedacích místností pro všechny naše zaměstnance a návštěvy. Každodenní příprava ranní dávky vitamínů v podobě ovoce.

Požadujeme

Co budeš pro roli recepční potřebovat?

  • Přátelskou a komunikativní povahu - máš rád/a práci s lidmi a víš, jak vytvořit příjemnou atmosféru.
  • Organizační schopnosti a smysl pro detail - umíš si dobře zorganizovat práci a nic ti neunikne.
  • Základní znalost kancelářských nástrojů - Microsoft Word, Excel a Outlook zvládáš s přehledem.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu - umíš se rychle přizpůsobit novým situacím a jsi ochotná pomoci, kde je potřeba.

Co se ti bude hodit?

  • Zkušenost s prací na recepci nebo v administrativě pokud máš za sebou už nějakou podobnou zkušenost, je to určitě výhoda.
  • Komunikativní znalost angličtiny - občas bude potřeba komunikovat v angličtině, např. s našimi lektory, kteří dochází doučovat naše zaměstnance. Je to však na výjimečné bázi.
  • Zájem o dynamické prostředí e-commerce.

Nabízíme

Co ti za to nabízíme?

  • Nástup možný ihned.
  • Výplata vždy do 10. dne v měsíci.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Firemní akce a teambuildingy.
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz.
  • VIP ceny na Mall.cz, CZC.cz, Vivantis.cz.
  • Výhodné nákupy na Samsung e-shop.
  • Možnost Multisport karty.
  • Zázemí prosperující společnosti.
  • Tým plný profíků, od kterých se můžeš učit.
  • Dáme ti prostor pro uplatnění vlastních nápadů a možnost rychle vidět výsledky.
  • Moderní kanceláře přímo na metru A – Dejvická.

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas