Food Quality Manager pre Slovensko - Košík.cz | Kariéra

Food Quality Manager pre Slovensko

Úvazek Práce na plný úvazek, Živnostenský list
Jazyky slovenština rodný, angličtina B2
SlovenskoSales
24.04.2024

Sme jednou z najväčších e-commerce spoločností v Českej republike a práve expandujeme aj na Slovensko. Najviac hrdí sme na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičné odvetvie a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín.

A práve preto aktuálne hľadáme nového parťáka na pozíciu Food Quality Manager ktorý/á sa pridá k nášmu tímu na Slovensku a pomože nám plne rozbehnúť expanziu na nový trh so zaručením tých najvyšších štandardov kvality v našich prevádzkach v Bratislave, Nitre, Žiline, Zvolene a Košiciach.

Popis pozice

Čo ťa u nás na pozícii Food Quality Managera čaká?

  • Budeš hlavná osoba zodpovedná za kvalitu v celej republike.
  • Úzka spolupráca s kolegami z Operations, Sales a tímom kvalitárov z našej českej pobočky Košík.cz
  • Tvojou úlohou bude zo začiatku nastavenie HACCP pravidiel, ich kontrola a dôraz na dodržiavanie v spolupráci s jednotlivými prevádzkami Metro.
  • Školenie nových pracovníkov a pravidelné preškolenia stálych zamestnacov kontroly kvality.
  • Zabezpečenie teplotného reťazca, sanácie priestorov, OOPP a dodržiavanie hygienických podmienok na prevádzkach napríklad aj pre prácu s nebalenými položkami.
  • Príprava na kontroly od rôznych inšpekcii a zastupovanie spoločnosti pri týchto kontrolách priamo na prevádzkach s prípadným riešením nedostatkov.
  • Kontrola, záznamy a následná realizácia nápravných opatrení v prevádzke - teplotná kalibrácia reťazcov a podobne.
  • Evidencia a zabezpečenie odpadu a bioodpadu v spolupráci s Metrom.
  • Návrh a implementácia nových kvalitatívnych procesov.

Požadujeme

Ako si ťa predstavujeme?

  • Máš skúsenosť v oblasti Quality Managementu so zameraním na potravinárstvo.
  • Ak máš vzdelanie v potravinárstve, hygiene alebo príbuznom odbore, je to obrovské plus.
  • Silné interpersonálne a komunikačné schopnosti u nás určite využiješ.
  • Zvládeš komunikovať v anglickom jazyku, ale nemusíš mať obavy, primárne budeš využívať slovenčinu.
  • Vieš sa rýchlo prispôsobiť meniacim sa situáciám a novým požiadavkám.
  • Ovládaš balíček MS Office.

Nabízíme

  • 5 týždňov dovolenky
  • možnosť kariérneho rastu
  • variabilnú zložku mzdy s možnosťou vyššieho plnenia
  • možnosti vzdelávania, štúdium jazykov a osobný rozvoj
  • zmluvu na dobu neurčitú
  • zamestnanecké benefity (zľavy na Košík.sk a u našich partnerov, Multisport kartu, výhodné tarify od O2, odmeny za odpracované roky, ZOO karta)
  • pružnú pracovnú dobu

Máš chuť podieľať sa na revolúcii v nakupovaní spolu s nami? Tak neváhaj a napíš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR