Pricing and Sales Support - Košík.cz | Kariéra

Pricing and Sales Support

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky angličtina B1, slovenština rodný
SlovenskoWarehouse & Operations
30.09.2024

Sme jednou z najväčších e-commerce spoločností v Českej republike a práve expandujeme aj na Slovensko. Najviac hrdí sme na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičné odvetvie a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín.

A ako to už býva, veľké ambície vyžadujú aj veľké talenty, na ktorých naša firma stojí. V Košíku sa vždy usilujeme o ambicióznych, šikovných a zodpovedných kolegov, ktorí nám ju pomôžu pretvoriť do firmy európskych rozmerov.

Popis pozice

Ako Pricing & Sales Support, budete kľúčovou oporou pri nastavovaní cien, monitorovaní konkurencie a správe produktového portfólia. Vaša práca bude zaisťovať, že naši zákazníci vždy nájdu tie najlepšie ceny, pričom budete aktívne prispievať k správnemu fungovaniu našej webovej stránky a e-shopu.

Čo vás čaká:

  • Párovanie produktov a cien v internom systéme a zabezpečenie ich správnosti podľa trhových štandardov.
  • Pravidelné monitorovanie konkurencie, analýza cenových zmien a podávanie správ, aby sme zostali konkurencieschopní.
  • Aktívna správa produktových informácií a aktualizácia údajov o produktoch, aby zákazníci mali prístup k presným informáciám.
  • Podpora predajného tímu pri administratívnych úlohách a správe predajných bannerov a webových stránok.
  • Úprava a aktualizácia cien a produktov na našom e-shope a webových stránkach.

Požadujeme

  • Skúsenosti s prácou v e-commerce alebo správou produktových stránok sú výhodou.
  • Precíznosť a zmysel pre detail pri práci s dátami.
  • Analytické schopnosti sledovať konkurenciu a trhové trendy.
  • Znalosť MS Excel a iných administratívnych nástrojov.
  • Schopnosť pracovať v tíme a efektívne komunikovať s rôznymi oddeleniami.
  • Stredoškolské vzdelanie a plynulosť v angličtine.

Nabízíme

Prečo sa vám u nás bude páčiť?

  • Budete súčasťou dynamického tímu, kde môžete ovplyvniť ceny a ponuky produktov, ktoré denne využívajú tisíce zákazníkov.
  • Príležitosť učiť sa a rásť v rýchlo sa meniacom prostredí e-commerce.
  • Priestor pre vlastnú iniciatívu a zodpovednosť za výsledky.

Aké výhody a benefity ti ponúkame?

  • Možnosti vzdelávania, osobného rozvoja a rastu.
  • Variabilnú zložku s možnosťou vyššieho plnenia.
  • Zmluvu na dobu neurčitú.
  • Flexibilná pracovná doba.
  • Zamestnanecké zľavy na Kosík.sk
  • VIP ceny na Alza.sk.
  • Kancelárie v Bratislave - Devínská Nová Ves.

Ak vás láka práca, kde môžete formovať budúcnosť e-commerce na Slovensku, prihláste sa ešte dnes!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas