Kurýr pro rozvoz v regionech - Košík.cz | Kariéra

Kurýr pro rozvoz v regionech

Úvazek Práce na plný úvazek, Práce na částečný úvazek, Brigáda
Jazyky čeština
Česká republikaWarehouse & Operations
09.01.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a právě expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Šetřit čas a dělat radost našim zákazníkům nám pomáhá náš logistický partner DODO, který se stará i o naše auta a kurýry.

Společně s DODO proto hledáme šikovné a zodpovědné kolegy na pozici Kurýr rozvozu nákupů po celé České republice.

Popis pozice

  • doručování objednaných nákupů  našim zákazníkůmregionech,  kde zavážíme z prodejen MAKRO
  • rozvoz v týdnu, ale i o víkendech (rozvážíme každý den cca od 7 do 22h, případně od 6 do 15h)
  • trasy rozvozu ti bude plánovat dispečink přes naší interně vyvíjenou aplikaci GAIA
  • přijímání plateb od zákazníků v hotovosti, stravenkách nebo platebním terminálem

Požadujeme

  • řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič se zkušeností s jízdou v daném městě/regionu
  • fyzickou zdatnost pro případný výnos nákupů až do patra
  • příjemné, milé a prozákaznické vystupování
  • v případě spolupráce na živnost (IČO) koncesovanou živnost na Silniční motorovou dopravu do 3,5t

Nabízíme

  • motivační ohodnocení ve formě fixní hodinové sazby 160 - 180 Kč; nezáleží tedy, kolik objednávek rozvezeš - denně si tak vyděláš až 2520 Kč
  • veškerá dýška, která kurýr během rozvozu obdrží, zůstávají v plné výši kurýrovi (v průměru 20 - 25 Kč/hod, za den cca 200 - 300 Kč)
  • individuální bonusy na základě dosažených výsledků (docházka, styl jízdy, spokojenost zákazníků, aj.)
  • pravidelné výplatní termíny nejpozději k 15. následujícího měsíce, v případě spolupráce na IČO možnost vyplácení odměny kdykoliv v měsíci
  • moderní vozový park v podobě VW Caddy nebo Ford Transit
  • veškeré vybavení potřebné k rozvozu (mobilní telefon, terminál, DODO oblečení, aj.)
  • flexibilní plánování dostupnosti dle individuálních časových možností
  • dynamický a mladý kolektiv, ve kterém se kdykoliv máš na koho obrátit
  • moderní pracovní prostředí, veškeré záležitosti se u nás řeší elektronicky
  • spolupráci na živnostenský list (IČO)
  • nástup možný ihned vč. zaučení od zkušených kolegů

Chceš se na revoleci v nakupování podílet spolu s námí? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR