HRBP pro Marketing/CRM/Last Mile - Košík.cz | Kariéra

HRBP pro Marketing/CRM/Last Mile

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština C1, angličtina C1
Praha hl.m.HR & Administration
29.07.2024

Košíci jedou!

Je čas měnit věci a zanechat stopu. V Košíku přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Proto hledáme talentované lidi, kteří se nebojí hledat nové cesty, vylepšovat ty stávající, otevřeně komunikovat a občas si vyhrnout rukávy.

Kdo jsme?

• Jedna z největších e-commerce firem v ČR.

• Jsme zdravě expanzivní, doma nám být nestačí.

• Rosteme jako z vody a brzy dáme 3 miliardy čistého obratu.

Popis pozice

Co tě u nás v této roli čeká?

  • Péče o celý životní cyklus zaměstnance v týmu, od náboru po rozvoj talentů a až po odchody.
  • Klíčová role v podpoře zaměstnanců a managementu, poskytování poradenství a řešení problémů.
  • Implementace HR strategií a zajištění souladu s naší firemní kulturou a legislativou.
  • Aktivní účast na zlepšování pracovního prostředí a zajištění vysoké úrovně zaměstnanecké zkušenosti.
  • Vedení menšího týmu.

Požadujeme

Co budeš pro roli HR Business Partner potřebovat?

  • Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici, ideálně v odvětví ecommerce, retailu nebo logistice.
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti.
  • Perfektní znalost HR procesů a prefrormance managmentu.
  • Být up - to - date v oblasti pracovního práva.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, zvládat dynamické prostředí a dodržovat termíny.
  • Angličtinu na úrovni C1.

Co se ti bude hodit?

  • Zkušenost s hiring procesy a znalost trendů v oblasti náboru.
  • Praxe s vedením týmu.
  • Zájem o HR marketing a employer branding.
  • Dovednosti v oblasti compensation + benefits.

Nabízíme

Co za to?

  • Nástup ihned a zázemí stabilní společnosti.
  • Tým plný profíků, od kterých se můžeš učit.
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a možnost rychle vidět výsledky.
  • Osobnostní i kariérní růst, příspěvek na výuku cizích jazyků.
  • Smlouva na dobu neurčitou a 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce a teambuildingy.
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz, výhodné nákupy na e-shopu Samsung, zvýhodněné tarify od O2 family, Multisport karta, VIP ceny na MALL.CZ , CZC.cz, Vivantis.cz
  • Odměna za odpracované roky.

Je čas měnit věci a zanechat stopu. Jdeš do toho s námi?

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas