HR Generalist pre Slovensko - Košík.cz | Kariéra

HR Generalist pre Slovensko

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky slovenština rodný, angličtina B2
SlovenskoHR & Administration
29.08.2024

Sme jednou z najväčších e-commerce spoločností v Českej republike a práve expandujeme aj na Slovensko. Najviac hrdí sme na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičné odvetvie a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín.

A ako to už býva, veľké ambície vyžadujú aj veľké talenty, na ktorých naša firma stojí. V Košíku sa vždy usilujeme o ambicióznych, šikovných a zodpovedných kolegov, ktorí nám ju pomôžu pretvoriť do firmy európskych rozmerov.

V rámci nášho rozširovania na Slovensko aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu HR Generalist, ktorý/á sa bude z Bratislavy starať o celú našu personálnu agendu. U nás budeš mať vždy možnosť pracovať na kľúčových projektoch, prispievať k exekúcii HR stratégie a príležitosti kariérneho rozvoja.

Popis pozice

Čo bude náplňou práce HR Generalistu pre Slovensko?

  • Budeš vytvárať a zavádzať HR stratégie, ktoré podporia ciele spoločnosti a zároveň zlepšia procesy.
  • Povedieš nábor, onboarding nových kolegov a ich rozvoj prostredníctvom školení a zameriaš sa taktiež na rozvoj manažérskych zručností.
  • Budeš spolupracovať na nastavovaní a hodnotení KPI a pomáhať pri stanovovaní cieľov alebo plánovaní odmeňovania.
  • Podporíš pozitívnu firemnú kultúru a zároveň budeš riešiť prípadné problémy so zamestnancami s cieľom zlepšiť ich pracovné podmienky.
  • Zabezpečíš súlad s pracovnoprávnymi predpismi, BOZP a inými zákonnými požiadavkami.
  • Postaráš sa o celú HR administratívu.
  • Budeš vyhľadávať a rozvíjať talenty pre kľúčové pozície, pravidelne navštevovať prevádzky a podporovať rast a stabilitu spoločnosti.

Požadujeme

Aké máme požiadavky na túto rolu?

  • Už si pracoval/a minimálne 3 roky na podobnej HR pozícii.
  • Máš skúsenosti so spoluprácou s viacerými tímami a riadením HR procesov.
  • Výborné interpersonálne a komunikačné zručnosti budú nutnosťou.
  • Ovládaš pracovnoprávnu legislatívu SR.
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti HR, ekonómie alebo príbuzných odborov je veľkou výhodou.

Čo u teba hľadáme?

Ownership – je základ kultúry v Košíku. Hľadáme u teba autentickú zodpovednosť za výsledky a zverený úsek, výstupy tvojej práce a ich reálnu aplikáciu. Si zároveň starostlivý, svedomitý a každú úlohu robíš na maximum.

Schopnosť prioritizovať – vedieť rozlíšiť, čo je dôležité a čo nie. Povedať, čo sa nebude robiť je rovnako dôležité, ako povedať čo robiť.

Orientácia na výsledok – musíš sa vedieť sústrediť na merateľné výsledky. Výsledok je dôležitý, výstup je len prostriedok, ako výsledok dosiahnuť.

Práca s číslami – rád prenikáš do podstaty vecí, vieš hľadať súvislosti a správne merať a vyhodnocovať.

Vedieť si poradiť – umenie vtýma samostatne riešiť zložité problémy, nezľaknúť sa a prichádzať šikovnými riešeniami, mať odvahu robiť veci inak, nespoliehať sa, že problém niekto vyrieši za teba.

Ambíciu rastu - chceš sa ďalej rozvíjať, stať sa špičkou vo svojom odbore, rásť spoločne s firmou, či už kariérne alebo osobnostne.

Nabízíme

Aké výhody a benefity ti ponúkame?

  • Možnosti vzdelávania, osobného rozvoja a rastu.
  • Variabilnú zložku s možnosťou vyššieho plnenia.
  • Zmluvu na dobu neurčitú.
  • Flexibilná pracovná doba.
  • Zamestnanecké zľavy na Kosík.sk
  • Kancelárie v Bratislave - Devínská Nová Ves.

Máš chuť podieľať sa na revolúcii v nakupovaní spolu s nami? Tak neváhaj a napíš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas