HR Business Partner pro provoz - Košík.cz | Kariéra

HR Business Partner pro provoz

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština, angličtina
Praha hl.m.HR & Administration
02.04.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a právě expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin.

Jedním z důvodů, proč se nám tak daří, je skvělá práce našich kolegů z HR, do kterého nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici HR Business Partner pro náš Operations tým v Horních Počernicích a regionálích provozech.

HR Business Partner Junior bude pravou rukou Lucky, která se jako HRBP stará o náš Operations a Sales tým. Stane se hlavním kontaktním bodem pro všechny zaměstance našeho logistického centra v Horních Počernicích a regionálních provozech.

Popis pozice

Co tě u nás na této pozici čeká?

  • Budování dobrých vztahů s manažery a celým Operations týmem.
  • Komunikace se zaměstnanci a vytváření pozitivního pracovní prostředí.
  • Příprava veškeré dokumentace pro celý životní cyklus zaměstnance.
  • Správa a evidence dokumentů  smluv.
  • Vedení pohovorů a pomoc při náboru do Operations ve spolupráci s naším Talent Acquisition týmem.
  • Nastavování procesů a práce se zaměstnaneckými daty jako jsou docházka, mzdy, benefity atd.
  • Spolupráce na tvorbě HR rozpočtu.
  • Pomoc s přípravou onboardingu pro nováčky.
  • Podpora našich regionálních provozů - nástupy, ukončení apod.

Požadujeme

Co budeš u nás pro roli HR Business Partner potřebovat?

  • Zkušenost  z HR min. 3 roky.
  • Praxi z prostředí provozu, ideálně většího skladu nebo logistického centra.
  • Znalost českého pracovního práva, BOZP a mzdové legislativy.
  • Skvělé komunikační a diplomatické schopnosti.
  • Chuť pomáhat lidem okolo sebe a neustále vylepšovat procesy i pracovní prostředí.
  • Odolnost vůči změnám a stresu.
  • Řidičský průkaz skupiny B. pro občasné cesty do regionů.
  • Plynulou češtinu, angličtinu na komunikativní úrovni.

Co u tebe hledáme?

Ownership – je základ kultury v Košíku. Hledáme u tebe autentickou odpovědnost za výsledky a svěřený úsek, výstupy tvé práce a jejich reálnou aplikaci. Jsi zároveň pečlivý, svědomitý a každý úkol děláš na maximum.

Schopnost prioritizovat – umět rozlišit, co je důležité a co ne. Říct, co se nebude dělat je stejně tak důležité, jako říct co dělat.

Orientace na výsledek – musíš se umět soustředit na měřitelné výsledky. Výsledek je důležitý, výstup je jen prostředek, jak výsledku dosáhnout.

Práce s čísly – rád pronikáš do podstaty věcí, umíš hledat souvislosti a správně měřit a vyhodnocovat.

Umět si poradit – umění v týmu samostatně řešit složité problémy, nezaleknout se a přicházet s chytrými řešeními, mít odvahu dělat věci jinak, nespoléhat, že problém někdo vyřeší za tebe.

Ambici růstu – chceš se dále rozvíjet, stát se špičkou ve svém oboru, růst společně s firmou, ať už kariérně či osobnostně.

Nabízíme

A co ti za to nabízíme?

  • Nástup možný ihned.
  • Možnosti vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Variabilní složku s možností vyššího plnění.
  • Odměnu za odpracované roky.
  • Zaměstnanecké benefity (slevy na Košík.cz a u našich partnerů, Multisport kartu, výhodné tarify od O2, odměny za odpracované roky, ZOO karta).

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR