Head of Campaign Management - Košík.cz | Kariéra

Head of Campaign Management

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština C1, angličtina B2
Praha hl.m.Marketing
04.09.2024

Je čas měnit věci a zanechat stopu. V Košíku přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Proto hledáme talentované lidi, kteří se nebojí hledat nové cesty, vylepšovat ty stávající, otevřeně komunikovat a občas si vyhrnout rukávy.

Kdo jsme?

• Jedna z největších e-commerce firem v ČR.

• Jsme zdravě expanzivní, doma nám být nestačí.

• Rosteme jako z vody a brzy dáme 3 miliardy čistého obratu!

Do našeho marketingového týmu právě hledáme nového parťáka na pozici Head of Marketing Campaigns, který/á nám pomůže rozvíjet naše komunikační kampaně, zvyšovat povědomí o značce a získávat nové zákazníky.

Popis pozice

Co tě čeká na pozici Head of Marketing Campaigns?

Komplexní řízení kampaní - vytváření a implementace 360° komunikačních kampaní v souladu s obchodními cíli firmy. Definování cílových skupin, klíčových sdělení a vhodných komunikačních kanálů.

Vedení týmu - vedení, rozvoj a motivace týmu  brand manažerů, grafických designérů a copywriterů.

Řízení kampaní - dohled nad všemi aspekty kampaní od plánování a vývoje až po realizaci a vyhodnocení. Koordinace spolupráce s externími agenturami a zajištění jejich sladění s našimi marketingovými cíli.

Strategické vedení - vytváření a implementace komplexních strategií kampaní v souladu s obchodními cíli firmy.

Sledování trendů - neustálé sledování nejnovějších trendů v marketingu a jejich implementace do našich kampaní.

Spolupráce - aktivní spolupráce v rámci celého marketingového týmu i s ostatními odděleními ve společnosti.

Seberozvoj - neustálé vzdělávání se ve vlastní odbornosti a plné dodržování interních norem, zásad, procesů a místní legislativy.

Požadujeme

Koho hledáme?

  • Máš za sebou minimálně 5 let praxe s řízením kampaní a víš, jak vést úspěšné projekty ideálně v prostředí ecommerce, nebo retailu.
  • Alespoň 3 roky jsi měl/a možnost vést tým a rozvíjet jeho potenciál.
  • Umíš výborně komunikovat a prezentovat své nápady jasně a srozumitelně.
  • Angličtina pro tebe není překážkou – min. na úrovni B2.

A co ti nechybí?

  • Schopnost rychle se adaptovat na změny, protože rychle rosteme.
  • Sebeorganizovanost a vysoce samostatné řízení vlastního výkonu.
  • Zodpovědnost za vlastní výsledky, ale také týmovost, protože všichni pracujeme společně.

Nabízíme

Co ti nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti, která je lídrem na trhu.
  • Tým plný odborníků, od kterých se můžeš učit.
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů a rychlé vidění výsledků své práce.
  • Mnoho příležitostí pro rychlý kariérní růst.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Zaměstnanecké slevy, teambuildingy a firemní akce.
  • VIP ceny na partnerských e-shopech a zvýhodněné tarify.

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas