Executive Assistant - Košík.cz | Kariéra

Executive Assistant

Úvazek Práce na plný úvazek
Praha hl.m.HR & Administration
26.04.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční průmysl a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Náš růst již brzy překročí 3 miliardy korun čistého obratu a to jsme teprve na začátku naší cesty.

Náš CEO Ivan má tak plné ruce práce a proto k němu hledáme milou a proaktivní parťačku, která mu na pozici Executive Assistant bude pomáhat s jeho pracovní i soukromou agendou. Tuto pozici převezme od naší Elišky, která se nyní přesouvá na jinou pozici do na našeho Sales týmu.

Popis pozice

Co bude náplní tvé práce?

  • Organizování meetingů a správa kalendáře.
  • Účast na poradách managementu společnosti, zajištění zápisu z porad a jednání.
  • Administrativní činnosti – fakturace, objednávky, vedení budgetu, objednávání hotelů pro naše kolegy a další.
  • Osobní agenda našeho CEO.
  • Zadávání faktur do systému SAP.
  • Rezervace zasedacích místností a objednávání občerstvení.
  • Být srdcem Košíku a dotvářet příjemnou atmosféru.

Požadujeme

Jak si tě představujeme:

  • Zvládáš dělat tisíc věcí najednou a nerozhodí tě to.
  • Máš ráda vše zorganizované a zároveň se rychle zorientuješ v chaosu.
  • Jsi odolná vůči stresu – jsme dynamická firma, rozrůstáme se, neustále se měníme.
  • Jsi proaktivní s citem pro detail.
  • Skvěle si rozumíš s počítačem a MS Office.
  • Umíš naslouchat a respektuješ jeho názory druhých.
  • Jsi samostatná a pečlivá.
  • Dokážeš úkoly prioritizovat a dokončovat.

Budeš mít výhodu, pokud:

  • Máš pracovní zkušenost z obdobné pozice alespoň 2 roky.
  • Nechybí ti selský rozum a dokážeš pracovat s čísly.
  • Zvládáš multitasking.
  • Umíš najít vlastní řešení, nespoléháš se na zavedené systémy.
  • Udržíš si chladnou hlavu i v náročných situacích.
  • Znáš SAP u umíš v něm pracovat.
  • Máš pokročilou znalost AJ – hlavně psaná komunikace při organizaci schůzek.

Co u tebe hledáme?

Ownership – je základ kultury v Košíku. Hledáme u tebe autentickou odpovědnost za výsledky a svěřený úsek, výstupy tvé práce a jejich reálnou aplikaci. Jsi zároveň pečlivý, svědomitý a každý úkol děláš na maximum.

Schopnost prioritizovat – umět rozlišit, co je důležité a co ne. Říct, co se nebude dělat je stejně tak důležité, jako říct co dělat.

Orientace na výsledek – musíš se umět soustředit na měřitelné výsledky. Výsledek je důležitý, výstup je jen prostředek, jak výsledku dosáhnout.

Práce s čísly – rád pronikáš do podstaty věcí, umíš hledat souvislosti a správně měřit a vyhodnocovat.

Umět si poradit – umění v týmu samostatně řešit složité problémy, nezaleknout se a přicházet s chytrými řešeními, mít odvahu dělat věci jinak, nespoléhat, že problém někdo vyřeší za tebe.

Ambici růstu – chceš se dále rozvíjet, stát se špičkou ve svém oboru, růst společně s firmou, ať už kariérně či osobnostně

Nabízíme

A co ti za to nabízíme?

  • Možnosti vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Moderní kanceláře přímo na metru A – Dejvická.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Variabilní složku s možností vyššího plnění.
  • Odměnu za odpracované roky.
  • Zaměstnanecké benefity (slevy na Košík.cz a u našich partnerů, Multisport kartu, výhodné tarify od O2, odměny za odpracované roky, ZOO karta).

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR