Category manager pro e-commerce prodej - Kariéra | Košík.cz

E-commerce Geeks

Úvazek Práce na plný úvazek
Praha hl.m.Sales
31.03.2023

Jsme jednouz největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Náš růst již brzy překročí 3 miliardy korun čistého obratu a to jsme teprve na začátku naší cesty.

A jak už to bývá, velké ambice vyžadují i velké talenty, na kterých naše firma stojí. Do našeho Sales týmu hledáme ambiciózní, šikovné a odpovědné kolegy, kteří nám pomohou Košík.cz přetvořit do firmy evropských rozměrů.

Popis pozice

Co bude náplní tvé práce?

  • Plnění prodejních plánu na dosažení stanovených cílů pro kategorie daných produktů.
  • Získávání zákaznické zpětné vazby a návrhy na zlepšení zákaznické zkušenosti.
  • Analýza výkonu kategorií produktů včetně návštěvnosti, prodejů a konverzí.
  • Komunikace a spolupráce napříč firmou (například v oblasti implementace marketingových kampaní).

Požadujeme

Jak si tě představujeme?

  • Máš zkušenost s  e-commerce a prodejem rychloobrátkového zboží.
  • Máš velmi dobré mezilidské a komunikační dovednosti..
  • Znalost SQL a BI nástrojů je velkou výhodou (Tableau/Power BI).
  • Umíš pracovat agilně a jsi zaměřený na dosažení a překonání všech výkonnostních a kvalitativních cílů.
  • Máš zkušenost s vedením projektů.

Co u tebe hledáme?

Ownership – je základ kultury v Košíku. Hledáme u tebe autentickou odpovědnost za výsledky a svěřený úsek, výstupy tvé práce a jejich reálnou aplikaci. Jsi zároveň pečlivý, svědomitý a každý úkol děláš na maximum.

Schopnost prioritizovat – umět rozlišit, co je důležité a co ne. Říct, co se nebude dělat je stejně tak důležité, jako říct co dělat.

Orientace na výsledek – musíš se umět soustředit na měřitelné výsledky. Výsledek je důležitý, výstup je jen prostředek, jak výsledku dosáhnout.

Práce s čísly – rád pronikáš do podstaty věcí, umíš hledat souvislosti a správně měřit a vyhodnocovat.

Umět si poradit – umění v týmu samostatně řešit složité problémy, nezaleknout se a přicházet s chytrými řešeními, mít odvahu dělat věci jinak, nespoléhat, že problém někdo vyřeší za tebe.

Ambici růstu – chceš se dále rozvíjet, stát se špičkou ve svém oboru, růst společně s firmou, ať už kariérně či osobnostně.

Nabízíme

  • variabilní složku mzdy s možností vyššího plnění
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • moderní kanceláře přímo na metru A – Dejvická
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (slevy na Košík.cz a u našich partnerů, Multisport kartu, výhodné tarify od O2, odměny za odpracované roky, ZOO karta)
  • možnosti vzdělávání, studium jazyků a osobní rozvoj
  • pružnou pracovní dobu

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR