Kurýr Košík.cz - Košík.cz | Kariéra

Kurýr Košík.cz

Úvazek Živnostenský list
Jazyky čeština
Praha hl.m.Warehouse & Operations
25.04.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a právě expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Šetřit čas a dělat radost našim zákazníkům nám pomáhá náš logistický partner DODO, který se stará i o naše auta a kurýry.

Společně s DODO proto hledáme šikovné a zodpovědné kolegy na pozici Kurýr rozvozu nákupů.

Popis pozice

• Každý náš kurýr začíná svůj den na dispečinku v Praze – Horních Počernicích, kde zjistí svou trasu.

• Trasa začíná nakládkou předem připraveného a seřazeného zboží do auta dle pořadí v aplikaci, a to v suchu a teple!

• Následně kurýr vyráží doručit nákupy koncovým zákazníkům, případně včetně doručení až ke dveřím.

• Naši kurýři přebírají hotovost/přijímají platby kartou za nákupy.

• Po návratu na depo kurýrovi aplikace přiřadí další dostupnou trasu dle domluveného rozsahu hodin.

• Denně kurýr průměrně odveze 3 trasy (v případě hlavní činnosti).

• Pokud má další den naplánované jízdy hned od rána, tak si může vzít auto s sebou domů a ráno s ním na dispečink zase přijet.

Požadujeme

• řidičský průkaz skupiny "B" alespoň 2 roky a zkušenost s jízdou v pražském provoze (aktivní řidič)

• dobrou fyzickou zdatnost pro případné vynošení nákupů do patra k zákazníkovi

• aktivní živnost (IČO) vč. koncesované živnosti na Silniční motorovou dopravu do 3,5t

Nabízíme

• Férový výdělek až 3.500 Kč/den založený na odměně za každou trasu a objednávku, kterou odvezeš.

• Veškerá dýška, která během doručování kurýr utrží, zůstávají v plné výši kurýrovi.

• Flexibilní plánování dostupnosti dle individuálních časových možností (hlavní činnost min. 120h/měsíc, vedlejší činnost min. 70h/měsíc).

• Možnost výplaty odměny klidně každý den skrze aplikaci Advanto.

• Moderní vozový park s nadstandardní výbavou (VW Caddy, Opel Vivaro, aj.).

• V případě navazující dostupnosti možnost využít vozidlo na cestu domů a druhý den zpět na depo.

• Veškerá nakládka nákupů probíhá pod střechou - v suchu a teple.

• Spolupráci na živnostenský list (IČO)

• Vše potřebné k doručování dostaneš od nás (vozidlo, oblečení, telefon, terminál, aj.).

• Pomocnou ruku do startu - se vším pomůžeme a poradíme - máme propracovaný systém školení a kdykoliv máš možnost se na cokoliv zeptat.

• Proplacené zaučení s našimi zkušenějšími kurýry.

• Nástup možný ihned po zaškolení.

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR