Deputy Store Manager Hradec Králové - Košík.cz | Kariéra

Deputy Store Manager Hradec Králové

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština C1
Česká republikaWarehouse & Operations
21.03.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Náš růst již brzy překročí 3 miliardy korun čistého obratu a to jsme teprve na začátku naší cesty.

A jak už to bývá, velké ambice vyžadují i velké talenty, na kterých naše firma stojí. V Košíku vždy usilujeme o ambiciózní, šikovné a odpovědné kolegy, kteří nám pomohou Košík.cz přetvořit do firmy evropských rozměrů. Nyní právě hledáme nového kolegu na pozici Deputy Store Managera do Hradce Králové.

Popis pozice

Co je náplní práce Deputy Store Managera?

  • Budeš pravou rukou vedoucího pobočky.
  • Odpovědnost za hladký chod provozu ve skladu v době nepřítomnosti vedoucího.
  • Vedení týmu, který budeš řídit, rozvíjet a motivovat ho k dosažení cílů.
  • Kontrola docházky, plánování směn a zaškolení nováčků.
  • Dohlížení nad dodržováním hygienických a veterinárních předpisů a BOZP a PO na pracovišti.
  • Budeš součástí skladu, nehledáme „kancelářskou krysu“, ale člověka do provozu, který se nebojí přidat ruku k dílu.
  • Pravidelná pracovní doba středa - neděle 05:00 - 13:30 hod.

Požadujeme

Jak si tě představujeme?

  • Jsi člověk se zkušeností z provozu a dobře se orientuješ ve skladové operativě.
  • disponuješ znalostí eGrocery procesů
  • Sortimentní znalost – víš, co máme v regálech.
  • Máš základní znalost SAPu
  • Umíš se rychle a efektivně rozhodovat a za svá rozhodnutí nést odpovědnost.
  • Jsi samostatný/á a proaktivní.
  • Jsi pohodář a týmový hráč a záleží ti na týmové spolupráci i s externími kolegy.
  • Nechybí ti pozitivní energie, kterou umíš rozhoupat lidi kolem sebe, ukázat jim správný směr.

Nabízíme

A co ti za to nabízíme?

  • Zázemí prosperující společnosti.
  • Tým plný profíků, od kterých se můžeš učit.
  • Dáme ti prostor pro uplatnění vlastních nápadů a možnost rychle vidět výsledky.
  • Nástup možný ihned.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Odměnu za odpracované roky
  • Zaměstnanecké benefity (slevy na Košík.cz a u našich partnerů, Multisport kartu, výhodné tarify od O2, odměny za odpracované roky, ZOO karta).

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR