Brigáda - Specialista zákaznické péče SK/AJ - Košík.cz | Kariéra

Brigáda – Specialista zákaznické péče SK/AJ

Úvazek Práce na částečný úvazek, Brigáda
Jazyky angličtina B2, slovenština rodný
Liberecký krajCall Center
09.10.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin.

Aktuálně expandujeme v rámci českého trhu, a proto hledáme nové kolegy/kolegyně do našeho call centra v Liberci, kteří nám budou pomáhat růst a vytvářet pro naše zákazníky ten nejlepší zážitek z celého nákupu.

Popis pozice

Co bude náplní tvé práce?

  • Vyřizování hovorů a emailů našich zákazníků (objednávky, reklamace, doobjednávky).
  • Úzká spolupráce s kolegy na Call Centru.
  • Komunikace s dalšími týmy napříč Košíkem.

Požadujeme

Jak si tě představujeme?

  • Ovládáš slovenštinu slovem i písmem - s našimi zákazníky budeš neustále v kontaktu.
  • Mluvíš anglicky na komunikativní úrovni.
  • Nevadí ti práce o víkendech nebo ve večerních hodinách.
  • Máš pro zákaznicky-orientovaný přístup.
  • Nebojíš se ovládat nové programy.

Nabízíme

Jaké výhody a benefity ti nabízíme?

  • Platové ohodnocení 140 Kč/hod.
  • Moderní kanceláře v budově Millenium.
  • Slevy na veškeré zboží Košík.cz.
  • VIP ceny na Mall.cz, Vivantis.cz a Alza.cz.
  • Multisportku na sport i relax.
  • Možnost vzdělávání, firemní akce a teambuildingy.
  • Firemní Zoo karta.
  • Bandu fajn lidí 😊

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas