DevOps Engineer - Košík.cz | Kariéra

DevOps Engineer

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština, angličtina
Česká republikaProduct &Technology
08.10.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin.

V rámci rozšiřování platformy hledáme nového Devops Engineera, který nám pomůže s budovat spolehlivou platformu pro naše vývojáře - a nejen to :)

Popis pozice

Co u nás ako Devops Engineer budeš mít na starosti?

  • Udržování produkce v chodu.
  • Vytváření spolehlivé platformy pro vývojáře.
  • Monitoring, alerting a observability.
  • Umožnění vývojářům deployovat několikrát denně.
  • Vytváření nástrojů, šablon, modulů a pipeline pro statickou analýzu, testování deployů a další automatizaci.
  • Spolupráce s technical leads při stanovení kvality aplikací.
  • Vytvoření efektivních vývojových prostředí.

S kým budeš spolupracovat?

  • Našimi Tech Leady.
  • Ostatními členy Technical Platform týmu.
  • Vývojáři a ICT.

Požadujeme

Co je MUST HAVE?

  • Zkušenost s provozem aplikací v kontejnerech v produkčním prostředí.
  • Zkušenosti s častými deployi v produkci.
  • Alespoň základní znalost software bezpečnosti.
  • Zkušenosti s prací ve Scrumu nebo Kanbanu.
  • Znalost software developmentu a jeho životnímu cyklu.

Tvůj techstack (co neumíš tě doučíme):

  • Kubernetes.
  • Docker (nebo OCI kontejnery, BuildKit, Podman).
  • Gradle nebo Maven.
  • Terraform.
  • Bash.
  • Git.
  • Linux (Debian/Ubuntu).
  • CI/CD pipeline (např. GitHub Actions, GitLab, CircleCI, Travis, TeamCity).
  • Cloud (např. Azure, Amazon Web Service - AWS, Google Cloud - GCP).

Nabízíme

Co ti nabízíme?

  • Možnost vzdělávání se v technický i soft oblastech.
  • Agilní prostředí s otevřenou komunikací.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office 2 dny v týdnu.
  • Skvělý tým, neformální a přátelskou atmosféru a zázemí zkušených kolegů.

A ještě přidáme:

  • Výplata vždy do 10. pracovního dne v měsíci.
  • Finanční ohodnocení s motivační složkou odpovídající znalostem.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce a teambuildingy.
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz.
  • VIP ceny na Mall.cz, Vivantis.cz a Alza.cz.
  • Výhodné nákupy na Samsung e-shop.
  • Odměna za odpracované roky.
  • Příspěvek na výuku cizích jazyků.
  • Zvýhodněné tarify od O2 family.
  • Možnost Multisport karty.
  • Moderní kanceláře přímo na metru A – Dejvická.
  • Makro karta.
  • Pingpongový stůl i fotbálek.

Chceš se podílet na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas