Specialista aktívnej zákazníckej linky - Košík.cz | Kariéra

Specialista aktívnej zákazníckej linky

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky slovenština rodný, angličtina B2
Liberecký krajCall Center
09.07.2024

Sme jednou z najväčších e-commerce firiem v Českej republike a expandujeme do zahraničia. Najviac hrdí sme na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičné odvetvie a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín.

Aktuálne expandujeme v rámci Slovenska, kde fungujeme ako Košík.sk a preto hľadáme nových kolegov do nášho call centra v Liberci, ktorí nám budú pomáhať rásť a vytvárať pre našich slovenských zákazníkov ten najlepší zážitok z celého nákupu.

Popis pozice

Čo bude náplňou tvojej práce?

  • Aktívne volanie zákazníkom a predstavovanie našej služby, pridávanie zákazníkov do benefitných klubov.
  • Písomná komunikácia s našimi zákazníkmi prostredníctvom Emailu.
  • Úzka spolupráca s kolegami na Call Centre a prípadná výpomoc na našej pasívnej linke.
  • Komunikácia s ďalšími tímami naprieč Košíkom.

Požadujeme

Ako si ťa predstavujeme?

  • Ovládaš slovenčinu slovom aj písmom - s našimi slovenskými zákazníkmi budeš neustále v kontakte.
  • Ovládaš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
  • Nevadí ti práca cez víkendy alebo vo večerných hodinách.
  • Máš pro zákaznícky-orientovaný prístup.
  • Nebojíš sa učiť ovládať nové programy.

Nabízíme

Aké výhody a benefity ti ponúkame?

  • 5 týždňov dovolenky
  • Možnosť vzdelávania, firemné akcie a teambuildingy
  • Zamestnanecké zľavy na Košík.sk
  • VIP ceny na Mall.sk, CZC.sk, Vivantis.cz
  • Výhodné nákupy na Samsung e-shop
  • Odmena za vernosť
  • Výuka cudzích jazykov
  • Tarify od O2 family
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál
  • Firemná Zoo karta
  • Možnosť práce na remote
  • Moderné kancelárie v budove Millenium

Máš chuť podieľať sa na revolúcii v nakupovaní spolu s nami? Tak neváhaj a napíš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas