Machine Learning Engineer - Košík.cz | Kariéra

Machine Learning Engineer

Úvazek Práce na plný úvazek
Praha hl.m.Product &Technology
02.07.2024

Košík.cz není jen online supermarket, ale taky velká parta milovníků technologií a inovací. Rosteme nejen v rámci Čech, ale děláme radost i zákazníkům v Bulharsku a zanedlouho expandujeme do dalších zemí. Proto teď intenzivně posilujeme náš tým. Pokud si bez čísel a analýz neumíš svojí práci představit, jsi proaktivní a hledáš nové příležitosti jak lidem práci ulehčit, pak čti dál!

Na pozici Data Scientist/Machine Learning Engineer hledáme týmového hráče, který nám pomůže s automatizací, nebojí se výzev a rád dokazuje, že nemožné neexistuje.

Popis pozice

  • vytváření, trénování a vyhodnocování ML modelů
  • účast na vývoji a optimalizaci algoritmů strojového učení
  • práce s velkými datovými soubory a schopnost efektivně zpracovávat a analyzovat data
  • používání jazyka Python pro implementaci a údržbu AI a ML aplikací
  • spolupráce s týmem vývojářů, datových analytiků a dalších odborníků na vytváření a nasazování AI řešení
  • sledování a aplikace nejnovějších trendů a technologií v oblasti AI a strojového učení.

Požadujeme

  • máš zkušenost s Pythonem
  • máš praxi s cloudovými platformami Azure a Google Cloud
  • znalost a schopnost používat různé ML algoritmy a techniky
  • schopnost pracovat v týmu a komunikovat s různými zainteresovanými stranami
  • schopnost efektivně zpracovávat a analyzovat velká množství dat

Nabízíme

  • agilní prostředí s otevřenou komunikací
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající mzdu a kvartální bonus
  • nejsme škrobený korporát – držíme si neformální firemní kulturu
  • klademe důraz na kreativní řešení problémů, otevřenou mysl a komunikaci

Ještě přidáme:

  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce a teambuildingy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké slevy na Košík.cz
  • VIP ceny na Mall.cz, CZC.cz, Vivantis.cz, Floristic Art
  • výhodné nákupy na Samsung e-shop
  • odměna za věrnost
  • výuka cizích jazyků
  • tarify od O2 family
  • Multisport karta
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní Zoo karta
  • moderní kanceláře hned u metra A

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat?
Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas