Head of Online - Košík.cz | Kariéra

Head of Online

Úvazek Práce na plný úvazek, Živnostenský list
Jazyky čeština C1, angličtina B2
Praha hl.m.Marketing
15.06.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční průmysl a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin.

Do našeho marketingového týmu právě hledáme nového parťáka na pozici Head of Online, který/á nám a pomůže nám rozvíjet naši online strategii, zvyšovat povědomí o značce a  také získávat nové zákazníky.

Popis pozice

Co tě čeká na pozici Head of Online?

  • Vytváření a implementace komplexní online marketingové strategie pro získávání nových zákazníků a zvyšování povědomí o značce Košík.cz.
  • Vedení a mentorování týmu online marketingových specialistů a zajištění jeho kultury zaměřené na spolupráci, inovace a neustále zlepšování.
  • Řízení vztahů s externími agenturami, zajištění optimálního výkonu a sladění s našimi marketingovými cíli.
  • Identifikace a implementace vhodných nástrojů v rámci marketingového TechStacku pro zlepšení našich online schopností.
  • Analýza tržních trendů, aktivit konkurence a chování zákazníků pro datově podložená rozhodnutí a optimalizaci našich online kampaní.
  • Dohled nad alokací rozpočtu pro online marketingové aktivity, zajištění efektivního využití zdrojů.
  • Zkoumání a vyhodnocování příležitostí pro expanzi na nové trhy, provádění důkladného výzkumu a analýz.
  • Spolupráce s ostatními odděleními, jako je CRM, Product a Sales, pro sladění online marketingových aktivit s celkovými obchodními cíli.

Požadujeme

Jak si tě představujeme a co ti nechybí?

  • Prokazatelná úspěšná kariéra v online marketingu s minimálně 10 lety zkušeností ve vedoucí roli.
  • Silné porozumění různým online marketingovým kanálům, včetně výkonnostních médií, SEO, sociálních médií a obsahového marketingu.
  • Vynikající vůdčí a týmové dovednosti, so schopností motivovat a inspirovat vysoce výkonný tým.
  • Zkušenosti s řízením vztahů s agenturami a optimalizací jejich výkonu.
  • Znalost analýzy a reportingu dat, schopnost vyvozovat akční poznatky z komplexních datových souborů.
  • Znalost marketingových technologií a nástrojů, včetně reklamních systémů (Google, Meta, Criteo, Adform), analytických platforem (GA4), reportovacích platforem (Tableau) a dalších (Mergado/Dotidot).
  • Strategické myšlení a schopnost vypracovávat a realizovat dlouhodobé online marketingové plány.
  • Vynikající komunikační a interpersonální dovednosti, schopnost efektivně spolupracovat s křížovými funkčními týmy.

Nabízíme

Najdeš u nás:

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Tým plný profíků, od kterých se můžeš učit.
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a možnost rychle vidět výsledky.
  • Mnoho možností pro rychlý osobnostní i kariérní růst.

A co ti za to nabízíme?

  • Nástup možný ihned.
  • Výplata vždy do 10. dne v měsíci.
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce a teambuildingy.
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz.
  • VIP ceny na Mall.cz, CZC.cz, Vivantis.cz.
  • Výhodné nákupy na Samsung e-shop.
  • Odměna za odpracované roky.
  • Příspěvek na výuku cizích jazyků.
  • Zvýhodněné tarify od O2 family.
  • Možnost Multisport karty.
  • Moderní kanceláře přímo na metru A – Dejvická.

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR