Graphic Designers Lead - Košík.cz | Kariéra

Graphic Designers Lead

Úvazek Práce na plný úvazek
Jazyky čeština C1, angličtina B2
Praha hl.m.Marketing
11.06.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin. Náš růst již brzy překročí 3 miliardy korun čistého obratu a to jsme teprve na začátku naší cesty.

Jedním z důvodů, proč se nám tak daří, je skvělá práce našeho Marketingu, do kterého hledáme kolegu/kolegyni na pozici Graphic Designers Lead. Pokud hledáš roli, ve které zúročíš svůj talent pro grafický design a zároveň  budeš moci vést svůj kreativní tým, určitě čti dál:)

Popis pozice

Co tě u nás čeká?

  • V této vedoucí pozici budeš zodpovědný za všechny aspekty grafického designu, od vymýšlení konceptů až po finální dodání kvalitních vizuálních materiálů.
  • Budeš zastávat roli designového mentora a projektového manažera.

 Mezi tvé běžné úkoly bude patřit:

  • Stanovování vizuální identity pro tým grafických designérů a zajišťování, že všechny výstupy budou v souladu s identitou značky a cíli projektu.
  • Vymýšlení inovativních designových řešení a umění přenést myšlenky zadavatelů do srozumitelných vizuálů.
  • Současné řízení a prioritizace více designových projektů a dodržování termínů.
  • Spolupráce s mnoha interními týmy pro pochopení designových potřeb.
  • Efektivní delegování úkolů, řízení kapacit a poskytování konstruktivní zpětné vazby svěřenému týmu pro zajištění kvality designu.
  • Inspirace a podpora kreativního růstu týmu designérů.
  • Každodenní komunikace s naší reklamní agenturou.
  • V neposlední řadě i samotná práce grafického designéra – příprava MS, bannerů, brožur, letáků, SoMe formátů, animace.

Požadujeme

Na pozici Graphic Designers Lead hledáme někoho, kdo:

  • Sleduje nejnovější trendy v designu, softwarových aplikacích (jako třeba Adobe Creative Suite), AI a osvědčené postupy v designu.
  • Zná různé designové disciplíny, jako je třeba online design, webový design a motion grafika a animace.
  • Zajistí, že finální designy jsou optimalizovány pro různé platformy a mediální formáty.
  • Je zkušený grafický designér s portfoliem, které prezentuje jeho kreativitu a všestrannost.
  • Pro ostatní kolegy bude přirozený lídr s vynikajícími komunikačními dovednostmi.
  • Nechybí mu organizovanost se smyslem pro detail.
  • Dokáže efektivně řídit čas a prioritizovat úkoly v dynamickém prostředí.

Body navíc získá ten, kdo:

  • Má zkušenosti s vývojem a údržbou manuálů firemní identity.
  • V minulosti vedl úspěšně tým.

Co u tebe hledáme?

Ownership – je základ kultury v Košíku. Hledáme u tebe autentickou odpovědnost za výsledky a svěřený úsek, výstupy tvé práce a jejich reálnou aplikaci. Jsi zároveň pečlivý, svědomitý a každý úkol děláš na maximum.

Schopnost prioritizovat – umět rozlišit, co je důležité a co ne. Říct, co se nebude dělat je stejně tak důležité, jako říct co dělat.

Orientace na výsledek – musíš se umět soustředit na měřitelné výsledky. Výsledek je důležitý, výstup je jen prostředek, jak výsledku dosáhnout.

Umět si poradit – umění v týmu samostatně řešit složité problémy, nezaleknout se a přicházet s chytrými řešeními, mít odvahu dělat věci jinak, nespoléhat, že problém někdo vyřeší za tebe.

Ambici růstu – chceš se dále rozvíjet, stát se špičkou ve svém oboru, růst společně s firmou, ať už kariérně či osobnostně.

Nabízíme

Co ti za to nabízíme:

  • možnosti vzdělávání, studium jazyků a osobní rozvoj
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • moderní kanceláře přímo na metru A – Dejvická
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (slevy na Košík.cz a u našich partnerů, Multisport kartu, výhodné tarify od O2, odměny za odpracované roky, ZOO karta)
  • pružnou pracovní dobu

Najdeš u nás:

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Tým plný profíků, od kterých se můžeš učit.
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a možnost rychle vidět výsledky.
  • Mnoho možností pro rychlý osobnostní i kariérní růst.

Pokud jsi vášnivý a zkušený grafický designér, připravený posunout se ve své kariéře na další level, a chceš se podílet na revoluci v online nákupech spolu s námi, dej nám o sobě vědět!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR