FE (Vue.js) Developer pro Design System - Košík.cz | Kariéra

FE (Vue.js) Developer pro Design System

Úvazek Práce na plný úvazek
Praha hl.m.Product &Technology
09.02.2024

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční průmysl a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin.

Košík.cz není jen online supermarket, ale taky velká parta milovníků technologií a inovací, kterou pohání nadšení a chuť neustále zlepšovat sebe i Košík.cz. Proto hledáme  hledáme nového kolegu – Frontenďáka s Vue.js, který nám pomůže s novým zajímavým projektem - stavbou design systému na frontendu.

Naše FE technologie:

- Build našich appek orchestruje Vite. Vše je tedy velmi rychlé.

- Práci ukládáme v Gitu v monorepu.

- Píšeme v TypeScriptu a nebojíme se nejnovějšího ECMAscriptu. Některé starší aplikace jsou v JavaScriptu a ty postupně přepisujeme do TS.

- Sami si stylujeme komponenty. K tomu používáme SCSS.

- Náš SPA framework je Vue.js 3, komponenty máme v Composition API, logiku oddělujeme do Composables (pro reacťáky: do hooků )

- State management máme ve Vuex, ale aktuálně přecházíme na novější technologie

- REST API - endpointy jsou zdokumentované v OpenAPI (Swagger).

- S tím souvisí, že veškerou komunikaci s endpointy chceme přepsat do Tanstack Query. Díky němu se zbavíme i závislosti na Vuex.

- Celý kosik.cz si dokážeme rozjet lokálně v Docker kontejnerech.

Popis pozice

Jaké výzvy na tebe čekají?

  • Založení úplně nového design systému (Vue.js)
  • Integrace design systému do současné codebase
  • Rozvoj a optimalizace design systému
Co je náplní práce na pozici Frontend Developera pro design systém?

  • Tvorba Design systému
  • Návrhy řešení a procesů
  • Programování, revize kódu, testování
  • Spolupráce s designéry
  • Spolupráce s frontendovými vývojáři na integraci Design systému
  • Osobní rozvoj
  • Design a user-centric přístup
  • Rozvíjení znalosti technologií a produktu Košík.cz

Požadujeme

Jaké požadavky na tuto roli máme?

  • 3 a více let zkušeností s frontendem
  • Profesionální znalost javascriptu / JS frameworků (Vue.js nebo React.js), TypeScript
  • Zájem o design systémy (zkušenost výhodou)
  • Spolupráce v kanceláři min. 3 dny v týdnu
  • Schopnost dávat a přijímat konstruktivní zpětnou vazbu
  • Angličtinu na úrovni B1 nebo vyšší

Co u tebe hledáme?

Ownership – je základ kultury v Košíku. Hledáme u tebe autentickou odpovědnost za výsledky a svěřený úsek, výstupy tvé práce a jejich reálnou aplikaci. Jsi zároveň pečlivý, svědomitý a každý úkol děláš na maximum.

Schopnost prioritizovat – umět rozlišit, co je důležité a co ne. Říct, co se nebude dělat je stejně tak důležité, jako říct co dělat.

Orientace na výsledek – musíš se umět soustředit na měřitelné výsledky. Výsledek je důležitý, výstup je jen prostředek, jak výsledku dosáhnout.

Teamwork – otevřenou komunikaci, vzájemnou důvěru a upřímnost.

Umět si poradit – umění v týmu samostatně řešit složité problémy, nezaleknout se a přicházet s chytrými řešeními, mít odvahu dělat věci jinak, nespoléhat, že problém někdo vyřeší za tebe.

Ambici růstu – chceš se dále rozvíjet, stát se špičkou ve svém oboru, růst společně s firmou, ať už kariérně či osobnostně.

Nabízíme

No a co ti nabízíme?

  • Práci na zajímávém projektu na 10 měsíců
  • Skvělý tým, kterému záleží na kvalitě a chce dělat věci dobře
  • Práci na core produktu společnosti, žádné inovace do šuplíku.
  • Možnost odborného růstu pod vedením zkušenějších kolegů.
  • Kvalitní technické zázemí a příjemné pracovní prostředí.

A ještě přidáme:

  • pružnou pracovní dobu
  • finanční ohodnocení s motivační složkou odpovídající znalostem
  • odměny za věrnost
  • výuku angličtiny
  • výhodné tarify od 02
  • VIP ceny nejen na Košík.cz (Mall.cz, Vivantis.cz, CZC.cz, Prozdravi.cz)
  • multisportku na sport I relax
  • čerstvé ovoce a ochutnávky našich produktů,
  • pingpongový stůl i fotbálek
  • bandu fajn lidí 😊
  • moderní kanceláře u metra Dejvická

Chceš se podílet na revoluci v nakupování spolu s námí? Tak neváhej a napiš nám!

Na co nalákáme zrovna tebe?

Parťák

Odměna za věrnost
tě nemine.

Slevař

Získáš slevy
na každý nákup.

Extrovert

Užiješ si firemní akce se super kolegy.

Sportovec

Tak to budeš rád za
multisportku.

Cestovatel

Naučíme tě cizím jazykům.

Cyklista

U nás zaparkuješ s čímkoli.

Vždy připojen

Dostaneš od nás notebook.

Jedlík

Pestré občerstvení přímo v kanclu.

Ozvi se nám

Líbí se ti tato pracovní pozice a cítíš, že by to mohlo klapat? Odpověz na inzerát, pošli životopis a připiš i něco navíc, budeme moc rádi.

Ozvi se nám - detail pozice
Buď originál, ale upřímný

Maximum file size: 2MB

ve formátu PDF, DOC, s max. velikostí 2 MB
Souhlas
Díky za CV
Míša z HR